Geur
ingetogen, floraal, steenfruit
9,80 per fles
ingetogen, floraal, steenfruit
verfijnd, rond, aanhoudend
verfijnd, ingetogen, aanhoudend
Franse droge witte wijn met een fris en verfijnd aroma van citrus, appel en lichte eikenhouttonen. De smaak is vol, evenwichtig en fris. Fraaie wijn bij gepocheerde of gebakken vis.
Krachtige droge witte wijn uit Italië, met een aroma van geel fruit en anijs. De volle, romige smaak komt goed tot z'n recht in combinatie met fijne visgerechten of romige pasta.
Witte wijn uit de Italiaanse Marken. Het aroma is geurig en fruitig, de smaak vol en zacht. Uitstekend als aperitief, maar ook erg lekker bij vis en licht gevogelte.
Noord-Italiaanse droge witte wijn met een aroma van bloemen en fruit. Dankzij de volle, elegante en sappige smaak erg lekker bij vis of gevogelte. Ook heerlijk bij romige pasta.
Noord-Italiaanse droge witte wijn met een aroma van bloemen en fruit. Dankzij de volle, elegante en sappige smaak erg lekker bij vis of gevogelte. Ook heerlijk bij romige pasta.
Krachtige Italiaanse witte wijn met een fris en kruidig aroma met florale nuances. De smaak is fris en aromatisch. Een goede begeleider van (gegrilde) vis of kruidige pastagerechten.
Groengeel getinte wijn met een opwekkende geur van appel, perzik en anijs. De smaak is soepel en sappig met rijp peerfruit, een levendige frisheid en milde finale. Heerlijk als aperitief en bij de borrel, of bij tapas, gegrilde vis of aspergegerechten.
Toegankelijke, droge witte wijn om te schenken bij de borrel, als aperitief en bij lichte gerechten met vis of witte asperges. Lichtgeel gekleurde, frisdroge witte wijn met een uitnodigende geur van rijpe peer, appel en toast.
Frisse en aromatische, droge witte wijn uit Rías Baixas. Voor veel Spanjaarden de perfecte wijn bij schaal en schelpdieren maar in Nederland ook als aperitief inzetbaar!
Droge witte wijn met een jeugdig en geurig aroma van groene appel, peer en florale nuances. Heerlijk bij vele koude of warme voorgerechten met vis of bij rijke salades.
Verfijnde, ronde witte wijn met een geur van rijpe peer, perzik, pruim en gele bloemen. Vol en sappig met rijp fruit en opwekkende frisheid in de smaak. De afdronk is soepel en aanhoudend.
Heerlijk frisse, droge witte wijn uit Oostenrijk, met een fruitig en kruidig aroma. De sappige smaak past goed bij salades en koude voorgerechten. Ook lekker als aperitief.
Italiaanse droge witte wijn met een frisse, fruitige geur en een sappige, evenwichtige smaak. Heerlijk als aperitief, maar ook erg lekker bij (koude) voorgerechten, vis of buffetten.
Fruitige, droge witte wijn uit Zuid-Italië, met de geur van bloemen en groene appel. De zachte, licht kruidige en sappige smaak combineert heel goed met frisse salades. Ook lekker als aperitief.
Open, zacht, bloemen, kweepeer, honing, eetlustopwekkende zuren. Smakelijke partner voor gevogelte als kip, kalkoen of parelhoen.