Geur
ingetogen, floraal, steenfruit
9,75 per fles
ingetogen, floraal, steenfruit
verfijnd, rond, aanhoudend
verfijnd, ingetogen, aanhoudend
Franse droge witte wijn met een fris en verfijnd aroma van citrus, appel en lichte eikenhouttonen. De smaak is vol, evenwichtig en fris. Fraaie wijn bij gepocheerde of gebakken vis.
Krachtige droge witte wijn uit Italië, met een aroma van geel fruit en anijs. De volle, romige smaak komt goed tot z'n recht in combinatie met fijne visgerechten of romige pasta.
Geurige witte wijn uit Italië, met een fruitig aroma van appel en perzik. De volle, droge smaak past goed bij pasta met paddenstoelen of vis. Ook erg lekker bij gevogelte.
Open, zacht, bloemen, kweepeer, honing, eetlustopwekkende zuren. Smakelijke partner voor gevogelte als kip, kalkoen of parelhoen.
Verfijnde, ronde witte wijn met een geur van rijpe peer, perzik, pruim en gele bloemen. Vol en sappig met rijp fruit en opwekkende frisheid in de smaak. De afdronk is soepel en aanhoudend.
Fruitige, soepele witte wijn met een geur van witte bloemen, appel, peer en anijs. Mooi sappig en soepel van smaak met rijp fruit en milde zuren in de elegante afdronk.
Geurige, droge witte wijn uit Noord-Italië, met een frisse, licht-tintelende smaak. Lekker bij gepocheerde of gebakken vis, schaal- en schelpdieren of als aperitief.
Frisse en aromatische, droge witte wijn uit Rías Baixas. Voor veel Spanjaarden de perfecte wijn bij schaal en schelpdieren maar in Nederland ook als aperitief inzetbaar!
Aromatische, Franse droge witte wijn met geurnuances van meloen en abrikoos. De smaak is rond, zacht en aangenaam aanhoudend. Erg lekker bij bij mediterrane visschotels of gevogelte.
Frisdroge witte wijn uit Italië met de geur van fijn geel fruit en iets toast. De smaak is soepel, aangenaam en aanhoudend. Erg lekker bij vis, pasta en salades.
Zuid-Franse witte wijn met een korte houtrijping: een typische, fruitige chardonnay met een sappige, volle smaak. Heerlijk bij koude schotels, visgerechten en salades.
Zachte droge witte wijn uit Portugal, met een aroma van bloemen, honing en licht fruit. De smaak zet soepel en zacht in en eindigt met een frisse, geurige afdronk. Prima als aperitief, bij koude voorgerechten met vis of bij salades.
Witte wijn uit de Italiaanse Marken. Het aroma is geurig en fruitig, de smaak vol en zacht. Uitstekend als aperitief, maar ook erg lekker bij vis en licht gevogelte.
Heerlijke, droge witte wijn uit Italië, met een aroma van rijp geel en groen fruit. De sappige, frisse smaak komt goed tot z'n recht in combinatie met vis of verschillende voorgerechten.
Fraaie geurige droge witte wijn met een fris aroma van citrus, groene appel en licht florale nuances. Fraai bij vele visgerechten, zowel als koud voorgerecht als ovenschotel.